Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Valtra Serii T - AGCO Finance

Ciągnik VALTRA Seria T

Ciągnik VALTRA Seria T

Niezawodność

Gwarantujemy jego niezawodność. Ciągnik VALTRA Serii T ma mniej części niż dotychczas produkowane ciągniki, a ponadto został poddany jazdom próbnym trwającym ponad 40.000 godzin, prowadzonym w ekstremalnych warunkach. Aby zapewnić niezrównaną niezawodność, wszystkie cztery główne podzespoły ciągnika wykonujemy w naszych zakładach. Podwozie, układ napędowy i kabina to własny projekt i myśl techniczna Valtry, natomiast silnik AGCO Power jest oryginalnym silnikiem Valtra, wyznaczawjącym standardy niezawodności w naszej branży. Ciągnik VALTRA T jest zbudowany do pracy w trudnych warunkach – każdego dnia.

Łatwość użytkowania
Eksploatacja, obsługa i serwisowanie naszego ciągnika jest łatwe, dzięki czemu możesz skoncentrować się na wykonywanej pracy. Na przykład, elementy sterowania w kabinie są rozmieszczone w sposób ograniczający do minimum ruchy ciała, obsługa przekładni jest łatwa dzięki zastosowaniu nowej dźwigni sterującej, zaś jasne reflektory robocze umożliwiają pracę po zapadnięciu zmroku. Zwróciliśmy szczególną uwagę na punkty codziennej  obsługi ciągnika, dzięki czemu sprawdzanie oleju lub czyszczenie chłodnic czy filtrów zajmuje możliwie jak najmniej czasu. Ciągnik VALTRA Serii T nadaje się dobrze do wszelkich prac, ponieważ wiele z jego unikalnych cech zostało w istocie zasugerowanych przez naszych Klientów.

Niskie całkowite koszty eksploatacji
Ciągnik VALTRA Seria T nie należy do najtańszych maszyn na rynku. Już na początku odkryjesz niskie koszty eksploatacji, a następne 10 tys. godzin pracy  potwierdzi, że całkowite wydatki, łącznie z kosztami zakupu są naprawdę niskie. Po pierwsze zbudowaliśmy Twój ciągnik z myślą o Tobie, zatem został on wyposażony tylko w potrzebne Ci funkcje, zainstalowane fabrycznie i objęte fabryczną gwarancją. Dzięki programowi finansowania fabrycznego AGCO Finance możesz dostosować koszty finansowania do własnych możliwości. 600-godzinny okres międzyserwisowy umożliwia ograniczenie kosztów obsługi, zaś silniki AGCO Power z układem selektywnej redukcji katalitycznej SCR zapewniają najwyższą całkowitą oszczędność paliwa i płynów eksploatacyjnych. Wybierając silnik EcoPower, zaoszczędzisz dodatkowe 10% na kosztach paliwa. Zdecyduj się na kontrakt Premium Care lub umowę serwisową, aby zapewnić, że Twoje koszty obsługi będą odpowiednio dostosowane do rocznego przebiegu. Dzięki oryginalnym częściom zamiennym Valtra i dostępnej obsłudze technicznej zapewnisz sobie wysoką wartość ciągnika przy jego odsprzedaży. Valtra dysponuje jedną z najszybszych usług dostawy części zamiennych w branży, aby zapewnić nieprzerwaną pracę Twojego ciągnika VALTRA, dzień w dzień.

Kabina z całkowicie nową ramą jest wytwarzana w nowatorskim procesie produkcyjnym. Składa się z mniejszej liczby elementów i ma mniej połączeń, dzięki czemu jej konstrukcja jest bardzo sztywna i precyzyjnie wykonana we wszystkich trzech wymiarach. Wszystko to sprawia, że kabina jest idealnie dopasowana do potrzeb operatora. Oferuje zupełnie nowy poziom komfortu, system nagłośnienia premium, chłodzony schowek, kamerę bezpieczeństwa - po prostu pomyśl życzenie. Nowa kabina  jest cicha, bezpieczna, wygodna i funkcjonalna – Twój Traktor - Your Working Machine

WIĘCEJ PRZESTRZENI, LEPSZA WIDOCZNOŚĆ I WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Widoczność 365 dni
Kabina zapewnia najlepszą możliwą widoczność w ciągu dnia lub nocy, latem lub zimą, podczas pracy z ładowaczem czołowym lub podczas jazdy do tyłu. Wąskie słupki i specjalna konstrukcja rury wydechowej zapewniają lepszą widoczność miejsca pracy. Przednia wycieraczka o kącie roboczym 270° utrzymuje w czystości podgrzewaną przednią szybę w każdych warunkach. Łyżka ładowacza czołowego jest bez trudu widoczna przez okno dachowe. Wysokiej jakości reflektory robocze LED zapewniają oświetlenie we wszystkich kierunkach. Tryb ciemnej deski rozdzielczej umożliwia przyciemnienie wnętrza kabiny w celu maksymalnej poprawy widoczności na zewnątrz. Kamera bezpieczeństwa zapewnia niezakłócony widok na zaczep lub maszyny. Zaś wydajna klimatyzacja i dwie nagrzewnice utrzymują komfortową temperaturę we wnętrzu kabiny, nawet przy -30 stopniach na zewnątrz.

Komfort i sterowanie
Komfort zauważasz już od wejścia do kabiny – trzy stopnie i bezpieczny dostęp przez szeroko otwierające się i miękko zamykające się drzwi. Nowa przekładnia z 5-zakresowym Powershiftem lub przekładnia bezstopniowa Direct CVT jest sterowana przyciskami  a do sterowania jazdą i całą hydrauliką ciągnika służą 2 dźwigienki (joysticki) na podłokietniku. Kabina może być wyposażona w fotel w jednym z czterech wariantów, począwszy od fotela z zawieszeniem mechanicznym, aż po fotel Valtra Evolution z klimatyzacją i zawieszeniem pneumatycznym. Pomocnik operatora ma również zapewniony komfort i dużą przestrzeń. Dostępne są dwa warianty zawieszenia kabiny: luksusowe, półaktywne zawieszenie pneumatyczne AutoComfort lub nowe zawieszenie mechaniczne. Ciągniki VALTRA Seria T wyposażone są w całkowicie nową oś przednią z pneumatycznym zawieszeniem Aires+, która nieprzerwanie monitoruje stan podłoża i komunikuje się z zawieszeniem kabiny AutoComfort w celu zapewnienia operatorowi jak największego komfortu.

Funkcjonalna skandynawska konstrukcja
Kabina ma unikalny kształt w celu zapewnienia większej przestrzeni na wysokości ramion i łokci, a przy tym jest wąska z przodu w celu utrzymania możliwie najbardziej kompaktowych wymiarów ciągnika. Wypukłe szyby zapewniają optymalne wykorzystanie przestrzeni i oferują ponad 6 m2 widoczności we wszystkich kierunkach. Kabina ciągnika Valtra nadaje się idealnie do jazdy wstecz przy użyciu układu TwinTrac. Jak zawsze w przypadku ciągników Valtra, kabina ciągnika VALTRA Serii T oferuje ciche miejsce pracy.

Technologia dostępna na żądanie
Ukryliśmy większość rozwiązań technologicznych, czyniąc je dostępnymi po dotknięciu przycisku. Po naciśnięciu przycisku ECO lub U-Pilot, ewentualnie po włączeniu automatyki przekładniowej, ciągnik jest sterowany automatycznie. System AutoGuide działa z centymetrową/decymetrową dokładnością. Ciągnik VALTRA może być fabrycznie wyposażony w terminal z ekranem o przekątnej 12,1 cala oraz system telemetrii AgCommand – gotowy do użytku bezpośrednio po odbiorze ciągnika. Wszystkie urządzenia są wbudowane i objęte taką samą obsługą techniczną i gwarancją. Koncentrujemy się na technologii, abyś Ty mógł skupić się na swojej pracy.

NIE LICZY SIĘ ILE JEST FUNKCJI. LICZY SIĘ Z ILU FUNKCJI KORZYSTASZ.

Forma podąża za funkcją: to jest kamień węgielny naszej filozofii projektowania. Ciągniki VALTRA Seria T doskonale uwypuklają sposób naszego myślenia. Są funkcjonalne, a przy tym łatwe w obsłudze i mają ekscytujący wygląd. Każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu wydajności i zminimalizowaniu całkowitych kosztów eksploatacji.

Inteligentna rama
Dzięki wynoszącemu 2995 mm rozstawowi osi ciągnik VALTRA serii T zapewnia dobrą stabilność i pewną jazdę. Ten ciągnik osiąga ponadto nowy poziom zwrotności, przy promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 5,25 metra, dzięki zastosowaniu wąskiej konstrukcji silnika, zintegrowanego przedniego podnośnika i przedniego WOM. Zastosowana konstrukcja ramy umożliwiła nam zaprojektowanie pokrywy silnika w sposób poprawiający widoczność. Chociaż ciągnik VALTRA T ma wysoki prześwit wynoszący 60 cm, kabina jest osadzona nisko, dzięki czemu jest to najbardziej kompaktowy 6-cylindrowy ciągnik na rynku.

Duży udźwig
Ciągnik VALTRA Serii T charakteryzuje się doskonałymi parametrami trakcyjnymi i przyczepnością dzięki dużemu rozstawowi osi i rozkładowi masy w stosunku 40%/60%. Odlewana rama ładowacza czołowego jest w pełni zintegrowana z konstrukcją ciągnika. Zintegrowany przedni TUZ oferuje najwyższy udźwig na rynku, wynoszący 51 kN, a podnośnik tylny -  95 kN. Unikalna wysokość podnoszenia, wynosząca 890 mm, ułatwia pracę maszynami rolniczymi. Ciągnik Valtra T może być wyposażony w trzyzakresowy, elektrycznie sterowany WOM lub WOM z dwoma zakresami obrotów i obrotami zależnymi.

Koncepcja wszechstronności
Wybierz potrzebną moc, układ hydrauliczny i skrzynię biegów. Następnie dobierz odpowiednie wyposażenie potrzebne do wykonywanej pracy i planowanych zastosowań. Budujemy ciągniki oferujące niezrównaną elastyczność zastosowań. Jest to idealny ciągnik do prac uprawowych, charakteryzujący się płynnie pracującym silnikiem i przekładnią oraz dużą mocą przekazywaną na koła i WOM. Gospodarstwom mleczarskim i hodowlanym oferujemy szeroki asortyment opcji przeznaczonych do zbioru zielonek. Dzięki zastosowaniu modułu wspomagania układu hydraulicznego jest to najlepsze rozwiązanie dla gospodarstw wykorzystujących ładowacze czołowe do ciężkich prac załadunkowych. Do prac leśnych również można odpowiednio dobrać wyposażenie, w tym m.in.: osłonę dolną i pompę hydrauliczną o wyższym wydatku. Wszystkie opcje są montowane fabrycznie i objęte fabryczną gwarancją.

NAJLEPSZY SILNIK CIĄGNIKOWY – PRODUKOWANY W FINLANDII

Obniżyliśmy całkowite koszty eksploatacji przez zmniejszenie zużycia paliwa i emisji spalin przy zachowaniu wysokiej mocy do dyspozycji w miejscach, w których jest ona niezbędna, na przykład do napędu WOM. Nasz silnik spełnia wymagania norm emisji spalin 4. stopnia (Tier 4 Final). Jednocześnie skupiliśmy się na ograniczeniu do minimum obsługi technicznej ciągnika, dzięki na przykład kontroli emisji spalin przy zastosowaniu wyłącznie układu SCR.

Jedynie układ SCR
Lubimy upraszczać wszystko możliwie jak najbardziej. Jesteśmy na rynku z układem selektywnej redukcji katalitycznej SCR do kontroli emisji spalin od 2008 roku. Teraz naprawdę widzimy różnicę. Układ selektywnej redukcji katalitycznej SCR jest układem niezawodnym i bezobsługowym, pozbawionym zapychających się elementów lub zużywalnych części. Katalizatory DOC i SCR oczyszczają spaliny bez konieczności stosowania filtrów cząstek stałych.

Właściwy dobór parametrów ogranicza zużycie paliwa
Zastosowana w ciągnikach VALTRA T nowa turbosprężarka i ciśnienie wtrysku wynoszące 2000 bar zapewniają dobrą dynamikę silnika i oszczędność paliwa w całym zakresie obrotów. Maksymalny moment obrotowy osiągany jest przy 1500 obr./min. W ciągnikach VALTRA serii T obniżono zużycie paliwa również przez zastosowanie nowego pakietu chłodzenia, rury górnego wlotu powietrza, elektronicznego sterowania wentylatora ze sprzęgłem lepkościowym i zoptymalizowanego odprowadzania ciepła.

Model Valtra EcoPower
Model Valtra T174 EcoPower umożliwia wybranie jednego z dwóch ustawień silnika i zminimalizowanie zużycia paliwa, szczególnie w przeciętnych zastosowaniach i podczas prac transportowych. Moment obrotowy silnika wzrasta, zaś prędkość tłoków maleje średnio o 20 procent. Przekłada się to nie tylko na mniejsze zużywanie się silnika, oznacza to również sięgające 10% oszczędności w zużyciu paliwa. Prędkość obrotowa biegu jałowego wynosi tylko 650 obr./min.

Dodatkowa moc dzięki układowi Sigma Power
Rozwiązanie Sigma Power zapewnia dodatkową moc służącą do napędu WOM. W razie potrzeby moc silnika wzrasta automatycznie nawet o 15 KM. Funkcja Sigma Power jest szczególnie przydatna podczas pracy z maszynami wymagającymi wysokiej mocy na  WOM, na przykład rębaki, rozdrabniacze, sieczkarnie, kosiarki, brony aktywne, itp.

Wiodąca na rynku hydraulika
Ciągniki Valtra Direct, Valtra Versu i Valtra Active oferują wysokiej wydajności hydraulikę Load-Sensing z pompą hydrauliczną 115 lub 160 l/min. W tych ciągnikach są  dwa rozdzielne układy z oddzielnymi olejami do przekładni i hydrauliki, do siedmiu zaworów hydrauliki zewnętrznej z tyłu oraz trzy zawory z przodu. W Valtra Versu i Valtra Direct, zawory są w pełni regulowane, z elektronicznym sterowaniem za pomocą Valtra ARM. W wersji Valtra Active tylne zawory są sterowane mechanicznie za pomocą ergonomicznie rozmieszczonych, wyraźnie oznakowanych dźwigni. Zawory przednie, do ładowacza czołowego, przedniego podnośnika TUZ lub obu jednocześnie, we wszystkich modelach są sterowane elektronicznie za pomocą joysticka na podłokietniku Valtra ARM.

NIE MUSISZ PRÓBOWAĆ. PO PROSTU DZIAŁAJ.
Oferowane przekładnie reprezentują nową generację mechanizmów przekazania napędu. Dzięki nim własności użytkowe i osiągi zostają przeniesione na kolejny poziom.

Ciągnik Valtra Seria T - podłokietnik VALTRA ARM

ACTIVE
Wersja Active ciągnika Valtra T oferuje rewolucyjną technologię PowerShift i jest wyposażona w mechaniczny układ hydrauliczny z funkcją czujnika obciążenia, moduł wspomagania układu hydraulicznego - Asystenta hydrauliki oraz oddzielne układy oleju hydraulicznego i przekładniowego. Sterowanie przekładnią jest zautomatyzowane. Ciągnik obsługujesz dźwigienką elektrohydraulicznej zmiany biegów w trybie automatycznym lub w trybie ręcznym.
- przekładnia 5PS, z układem hydraulicznym LS z czujnikiem obciążenia
- mechaniczne elementy sterowania hydrauliką zewnętrzną
- podłokietnik Valtra ARM bez ekranu

VERSU
Wersja Versu ciągnika Valtra T jest królem nowej generacji przekładni PowerShift i jest wyposażona w elektroniczne sterowanie układem hydraulicznym, moduł wspomagania układu hydraulicznego oraz oddzielne układy oleju hydraulicznego i przekładniowego. Sterowanie przekładnią jest zautomatyzowane. Do obsługi ciągnika można używać dźwigni zmiany biegów w trybie automatycznym lub w trybie ręcznym.
- przekładnia 5PS, z układem hydraulicznym LS z czujnikiem obciążenia
- elektroniczne elementy sterowania hydrauliką zewnętrzną
- podłokietnik Valtra ARM z ekranem

DIRECT
Jest to okręt flagowy nowych ciągników Valtra T.  Do obsługi czterech zakresów roboczych służy dźwignia sterująca, umożliwiająca sterowanie przyspieszaniem i zwalnianiem przy użyciu tylko prawej ręki. Wszechstronne ustawienia prędkości zostały jeszcze bardziej rozbudowane. Oferujemy na przykład nawet ręczne sterowanie przekładnią, co może być potrzebne w przypadku specjalistycznych prac.
- przekładnia CVT, z układem hydraulicznym LS z czujnikiem obciążenia
- elektroniczne elementy sterowania hydrauliką zewnętrzną
- podłokietnik Valtra ARM z ekranem

Rewolucyjna przekładnia PowerShift
Sprawujesz kontrolę nad ciągnikiem bez konieczności używania pedału sprzęgła. W trybie sterowania automatycznego przekładnia zmienia biegi w górę i w dół w zależności od stopnia wciśnięcia pedału przyspieszenia lub ustawienia dźwigni sterującej. Ciągniki Valtra z przekładnią PowerShift w wersjach HiTech, Active i Versu posiadają obecnie  funkcję „Hill-hold”, dzięki czemu możesz sterować ruszaniem/zatrzymywaniem ciągnika wyłącznie przy użyciu pedałów hamulca i przyspieszenia – również podczas ruszania pod górę. Ciągniki Valtra Active i Versu są również wyposażone w moduł wspomagania układu hydraulicznego, tzw. Asystent hydrauliki, zapewniający automatyczne zwiększenie obrotów silnika podczas używania hydrauliki gdy wzrasta zapotrzebowanie na olej, bez wpływu na prędkość jazdy.
Przekładnia z 5-stopniowym Powershiftem z czterema podstawowymi zakresami i dwoma zakresami biegów pełzających oferuje 30 biegów do jazdy w każdym kierunku. Nowa dźwignia sterująca, działająca w trybie ręcznym i automatycznym, zapewnia łatwą i precyzyjną zmianę przełożeń. Układ hydrauliczny LS z czujnikiem obciążenia oraz moduł wspomagania układu hydraulicznego czynią ciągnik Valtra Seria T najlepszym ciągnikiem z przekładnią PowerShift wszech czasów.

Maksymalna moc z CVT
DIRECT - Przekładnia bezstopniowa (CVT), oferuje maksymalną precyzję również podczas ciężkich prac z wykorzystaniem WOM. Cztery obszary robocze są optymalnie dostosowane do wykonywania zadań przy każdej prędkości roboczej. Dostępne są 3 tryby jazdy. Domyślny tryb jazdy odbywa się za pomocą pedału (automatyczny), którym operator ustawia docelową prędkość roboczą. Druga możliwość to automatyczne sterowanie joystickiem jazdy / dźwigienką, którą operator ustawia wymaganą prędkość. W trzecim, manualnym trybie pracy operator może oddzielnie ustawić obroty silnika a prędkością niezależnie zarządzać joystickiem jazdy. W ciągnikach Valtra z przekładnią Direct układ hydrauliczny zawsze zapewnia najwyższą wydajność i łatwość użytkowania.

DOSTĘPNE MODELE CIĄGNIKÓW VALTRA T:

Valtra T144 Active - 155-170KM

Valtra T144 Versu - 155-170KM

Valtra T144 Direct - 155-170KM

Valtra T154 Active - 165-180KM

Valtra T154 Versu - 165-180KM

Valtra T154 Direct - 165-180KM

Valtra T174 Active - 175-190KM

Valtra T174 Versu - 175-190KM

Valtra T174 Direct - 175-190KM

Valtra T194 Active - 195-210KM

Valtra T194 Versu - 195-210KM

Valtra T194 Direct - 195-210KM

Valtra T214 Active - 215-230KM

Valtra T214 Versu - 215-230KM

Valtra T214 Direct - 215-230KM

Valtra T234 Active - 235-250KM

Valtra T234 Versu - 235-250KM

 


DANE TECHNICZNE CIĄGNIKÓW VALTRA SERIA T:

MODEL CIĄGNIKA VALTRA

VALTRA

T144

VALTRA

T154

VALTRA

T174

tryb std

VALTRA

T174

tryb eco

VALTRA

T194

VALTRA

T214

VALTRA

T234

SILNIK
Silnik AGCO POWER 66AWF 74AWF
Liczba cylindrów / pojemność (l) 6 / 6,6 6 / 7,4
Kontrola emisji spalin Stage 4 - układ "tylko SCR" z katalizatorami DOC i SCR
Moc maksymalna (kW/KM) 114/155 121/165 129/175 143/195 158/215 173/235
Moc maksymalna z doładowaniem (kW/KM) 125/170 132/180 140/190 154/210 169/230 184/250
Przy prędkości obrotowej silnika (obr/min) 1900 1900 1700 1900
Nominalna prędkość obrotowa silnika (obr/min) 2100 2100 1800 2100
Standardowy maksymalny moment obrotowy (Nm) 640 680 740 850 800 870 930
Maksymalny moment obrotowy z doładowaniem (Nm) 680 740 780 900 870 910 1000
Przy prędkości obrotowej silnika (obr/min) 1500 1500 1100 1500
DOSTĘPNE WERSJE
Active X X X X X X X
Versu X X X X X X X
Direct X X X X X X  
WYMIARY
Rozstaw osi (mm) 2995
Długość (z przednim podnośnikiem) (mm) 5800
Wysokość 3130
Promień skrętu (m) 5,25
Pojemność zbiornika paliwa (l) 380
Pojemność zbiornika płynu AdBlue (l) 70
Prześwit w połowie ciągnika (mm) 600
Masa z pełnymi zbiornikami (kg) 7300
Rozkład masy przód/tył (%) 40/60
Maksymalne obciążenie osi przedniej (kg) 5500
Maksymalne obciążenie osi tylnej (kg) 9000
Maksymalna masa całkowita 13500

 

 

 

 

PRZEKŁADNIA

ACTIVE

VERSU

DIRECT

UKŁAD NAPĘDOWY
Przekładnia z 5-stopniowym PowerShift, 4 zakresy robocze + zakres pełzający X X -
CVT - - X
Zakres prędkości (km/h) 0,6-43 0-43
Przekładnia EcoSpeed z prędkością ekonomiczną (km/h) 0,7-43 0-43
Zakresy biegów (obszary pracy) A,B,C,D
Zautomatyzowana liczba biegów 30 CVT
Biegi pełzające STD CVT
Liczba biegów pełzających 10 CVT
Hamulce tylnej osi wielotarczowe mokre, chłodzone olejem, z hydraulicznym wspomaganiem
Hamulce przedniej osi opcja
Sprzęgło główne mokre wielotarczowe
Rodzaj zawieszenia osi przedniej (opcja) pneumatyczne, AIRES+
HYDRAULIKA
Układ hydrauliczny load sensing
Wydajność pompy (opcja) 115 (160)
Maksymalny wydatek na jednym zaworze (l/min) 80
Zawory mechaniczne tylne Power Beyond do 150 l/min -
Zawory elektrohydrauliczne tylne - do 5
Zawór WŁ/WYŁ tylny do 2
Zawory elektrohydrauliczne przednie opcjonalne 2 lub 3
PODNOŚNIK
Udźwig tylnego podnośnika (kN) 81 lub 95
Zakres podnoszenia (mm) 868
Udźwig przedniego TUZ (kN) 51
WAŁ OBIORU MOCY
540/1000 (obr/min) STD
540/540E/1000 (obr/min) Opcja
540/1000/1000E (obr/min) Opcja
WOM zależny Opcja
Przedni WOM 1000 Opcja

 

 

 

KABINA

ACTIVE

VERSU

DIRECT

Kąt obrotu fotela operatora 180°
Fotel pomocnika operatora z pasem bezpieczeństwa Opcja
Poziom hałasu w kabinie (dB) 70
Liczba drzwi 1
Liczba okien 5
Okno dachowe Opcja
Powierzchnia szyb łącznie z oknem dachowym (m2) 6,22
Kąt roboczy wycieraczki szyby przedniej

STD 180°

Opcja 270°

Podłokietnik Valtra ARM bez wyświetlacza STD - -
Podłokietnik Valtra ARM z wyświetlaczem - STD STD
Klimatyzacja i nagrzewnica w dachu Opcja
Druga nagrzewnica nóg Opcja
Automatyczna klimatyzacja z 2 nagrzewnicami Opcja
Schładzany schowek Opcja
Mechaniczne zawieszenie kabiny Opcja
Półaktywne zawieszenie pneumatyczne AutoComfort Opcja
Układ do jazdy tyłem TwinTrac Opcja
Układ kierowniczy QuickSteer Opcja
System nawigacji AutoGuide (dokładność poniżej metra lub decymetra) Opcja
2 kamery bezpieczeństwa Opcja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ciągnik VALTRA T

Ciągnik VALTRA Serii T

Ciągnik VALTRA Seria T

Ciągnik VALTRA Seria T - detale

Ciągnik VALTRA Seria T - detale

Ciągnik VALTRA Seria T - szczegóły

Ciągnik VALTRA Seria T - detale

VALTRA T144

VALTRA T154

VALTRA T174

VALTRA T174e

VALTRA T194

VALTRA T214

VALTRA T234

Ciągnik rolniczy VALTRA Seria T

Ciągnik rolniczy VALTRA Serii T

Ciągnik rolniczy VALTRA T

Valtra T

VALTRA T ACTIVE

VALTRA T VERSU

VALTRA T DIRECT

Valtra Seria T

Valtra Seria T

Ciągnik VALTRA T144

Ciągnik VALTRA T154

Ciągnik VALTRA T174e

Ciągnik VALTRA T194

Ciągnik VALTRA T214

Ciągnik VALTRA T234

VALTRA Seria T ACTIVE

VALTRA Seria T VERSU

VALTRA Seria T DIRECT

Ciągnik VALTRA Seria T

Ciągnik VALTRA T

Ciągnik VALTRA T

Ciągnik VALTRA T

Ciągnik VALTRA Seria T

Ciągnik VALTRA Seria T

Ciągnik VALTRA Seria T