Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Valtra Serii S - AGCO Finance

Valtra Seria SNowa seria S łączy niezrównaną moc i innowacyjną technologię  z doskonałym komfortem pracy. Ciągnik Valtra serii S zapewnia profesjonalnym rolnikom i przedsiębiorcom doskonałe osiągi przy ciężkich pracach uprawowych, pracach usługowych i transporcie.

 

Valtra wprowadziła zupełnie nową linię dużych ciągników Serii S, która oferuje przedsiębiorcom i dużym gospodarstwom rolnym więcej mocy i komfortu niż jakakolwiek inna seria ciągników. W nowej Serii S znajduje się pięć nowych modeli ciągników o mocy od 270 do 370 KM.

Nowa seria ciągników Valtra została opracowana we współpracy ze spółką macierzystą AGCO. Podstawą i sercem nowej Serii S jest silnik AGCO Power (znany dotychczas pod nazwą Sisu Diesel) 84 AWI-4V i bezstopniowa przekładnia AGCO, AVT (AGCO Variable Transmission).

 

Więcej mocy, więcej komfortu

Nowa seria S łączy niezrównaną moc i innowacyjną technologię z doskonałym komfortem pracy. Ciągnik Valtra serii S zapewnia profesjonalnym rolnikom i przedsiębiorcom doskonałe osiągi przy ciężkich pracach uprawowych, pracach usługowych i transporcie.

 

Valtra S353

Valtra S353Valtra S353Valtra S353

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DANE TECHNICZNE CIĄGNIKÓW VALTRA SERIA S

 

VALTRA SERIA S Dane Techniczne