Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Valtra A N T S AGCO Finance

Valtra Inc. doskonali, produkuje, sprzedaje i serwisuje ciągniki Valtra. Valtra jest czołowym producentem ciągników w krajach skandynawskich i drugą pod względem popularności marką w Ameryce Łacińskiej. Firma produkuje ciągniki od 1951 roku, jednak jej korzenie sięgają roku 1832.

Ciągniki Valtra są produkowane w najbardziej zaawansowanych zakładach tej gałęzi przemysłu w Suolahti w Finlandii i w Mogi das Cruzes w Brazylii. Ciągniki Valtra są obecnie sprzedawane w ponad 75 krajach na całym świecie. Valtra jest marką o światowym zasięgu, należącą do koncernu AGCO, trzeciego pod względem wielkości producenta maszyn rolniczych na świecie.

Ciągniki Valtra są produkowane na indywidualne zamówienie tak by spełnić wymagania klientów. We współpracy z autoryzowanym dealerem Valtra, klienci projektują ciągnik, które dokładnie spełnia ich oczekiwania.

Zamówienie wysyła się bezpośrednio do fabryki, gdzie powstaje ciągnik zgodny z wytycznymi danego klienta. Gotowy ciągnik wraz z zamówionym dodatkowym wyposażeniem bezpośrednio z fabryki trafia do klienta lub jego dealera.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ciągników Valtra.

 


Valtra Serii A

 

Valtra Serii A

 

Lekkie i zwinne ciągniki serii A doskonale nadają się do wszelkiego rodzaju prac gospodarskich. Małe rozmiary, zwarta budowa i zwrotność wyjątkowo sprawdzają się w gospodarstwach zajmujących się zarówno uprawą jak i hodowlą, jak też i w warunkach leśnych oraz miejskich.

 

 

  czytaj dalej

 


Valtra Serii N - N4

 

Valtra Serii N

 

Nowa Valtra Serii N4, to jeszcze więcej mocy w kompaktowych rozmiarach, a więc i idealna zwrotność. Ciągniki Valtra Serii N sprawdzą się zarówno podczas ciągnięcia pługa, jak i przy zbiorze siana. Posiadając ciągnik Valtra Serii N, nie musisz pracować ciężej, bo pracujesz mądrzej.

 

 

  czytaj dalej

 


Ciągnik VALTRA Seria T

 

Valtra Seria T

 

Nowa generacja serii Valtra T została zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby dzisiejszych zawodowych rolników oraz przedsiębiorców. Valtra Seria T łączy w sobie tradycję i siłę ciągników Valtra z nie mającą sobie równych uniwersalnością, którą oferuje system zamówień do obsługi klientów Valtry.

 

 

  czytaj dalej

 


Valtra Seria S

 

Valtra Seria S

 

Nowa seria S łączy niezrównaną moc i innowacyjną technologię z doskonałym komfortem pracy. Ciągnik Valtra serii S zapewnia profesjonalnym rolnikom i przedsiębiorcom doskonałe osiągi przy ciężkich pracach uprawowych, pracach usługowych i transporcie.

 

 

  czytaj dalej