Serwis

Serwis maszyn

ROLBUD Pędziwiatr gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki FENDT, VALTRA i inne maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów.
Jako Klient firmy ROLBUD Pedziwiatr masz do dyspozycji wyspecjalizowany zespół mechaników, który zapewni zarówno części, jak i serwis zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Nowoczesne maszyny i urządzenia, ich nowatorskie rozwiązania i wciąż wchodzące na rynek nowe modele maszyn, wymuszają aby serwis był sprawny, fachowy, terminowy i kompetentny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Klienci kupujący u nas maszyny byli pewni, że usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są z należytą starannością i terminowością.
Poprzez regularną organizację szkoleń nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i zapewniamy serwis posiadający odpowiednie umiejętności i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i ich najnowszych rozwiązań. Ciągniki rolnicze FENDT i VALTRA są znane z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji, konserwacji i serwisowania. Konstrukcja ciągników umożliwia łatwą konserwację i dostępność punktów serwisowych. To z kolei przyczynia się do niskich kosztów eksploatacji, gdyż prace konserwacyjne nie zajmują dużo czasu i nie przerywają na dłużej Twojej pracy.
Serwis ROLBUD Pędziwiatr dysponuje odpowiednio wyposażonymi samochodami serwisowymi, dzięki którym większość napraw możemy dokonać bezpośrednio u Klienta.

Oferta serwisowa

  • Przeglądy
  • Naprawy główne
  • Diagnostyka

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z serwisem

603 332 002

ul. Sportowa 3
96-130 Głuchów

Dlaczego warto
wybrać Rolbud

1200+

zadowolonych Klientów

5000+

części zamiennych

14 lat

doświadczenia

300+

sprzedanych maszyn