Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

W ofercie firmy ROLBUD Pędziwiatr znajdują się zarówno oryginalne części do ciągników FENDT i VALTRA firmowane logo AGCO Parts, jak również części do ciągników innych marek (New Holland, John Deere, Case), które oferujemy w atrakcyjnych cenach. Współpracujemy w tym zakresie z renomowanymi firmami, takimi jak: SPAREX, KRAMP czy GRANIT.

Dział części zamiennych:
Przemysław Dyśko
Tel.: 603 332 002

 

AGCO Parts, SPAREX, KRAMP, DELAVAL

 

 

 

 

 

ROLBUD Pędziwiatr gwarantuje swoim Klientom serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną na zakupione w naszej firmie ciągniki FENDT, VALTRA i inne maszyny rolnicze. Przed wydaniem zakupionej przez Klienta maszyny odbywa się teoretyczne i praktyczne szkolenie operatorów.
Jako Klient firmy ROLBUD Pedziwiatr masz do dyspozycji wyspecjalizowany zespół mechaników, który zapewni zarówno części, jak i serwis zawsze wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. Nowoczesne maszyny i urządzenia, ich nowatorskie rozwiązania i wciąż wchodzące na rynek nowe modele maszyn, wymuszają aby serwis był sprawny, fachowy, terminowy i kompetentny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Klienci kupujący u nas maszyny byli pewni, że usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne wykonywane są z należytą starannością i terminowością.
Poprzez regularną organizację szkoleń nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i zapewniamy serwis posiadający odpowiednie umiejętności i wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów i ich najnowszych rozwiązań. Ciągniki rolnicze FENDT i VALTRA są znane z niezawodności i ekonomicznej eksploatacji, konserwacji i serwisowania. Konstrukcja ciągników umożliwia łatwą konserwację i dostępność punktów serwisowych. To z kolei przyczynia się do niskich kosztów eksploatacji, gdyż prace konserwacyjne nie zajmują dużo czasu i nie przerywają na dłużej Twojej pracy.
Serwis ROLBUD Pędziwiatr dysponuje odpowiednio wyposażonymi samochodami serwisowymi, dzięki którym większość napraw możemy dokonać bezpośrednio u Klienta.

Kontakt z serwisem:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:
Zbigniew Rymarczyk - 603 333 192
Tadeusz Długosz - 695 821 045