Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Firma ROLBUD Pędziwiatr powstała w 2007 roku. Praktycznie od samego początku byliśmy bezpośrednim dystrybutorem ciągników rolniczych FENDT i VALTRA oraz pługów Gregoire-Besson. W ciągu kolejnych lat działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami maszyn rolniczych. Naszym Klientom możemy zaoferować sprzęt takich marek jak: Amazone, Bury, Delimbe, EXPOM Krośniewice, Gregoire-Besson, Jeantil, Krone, Meprozet, Metal-Fach, Metaltech, Quicke, Rabe, Rolmako, Staltech i Strautmann.
 
Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę przedsprzedażową (m.in. pomoc przy wypełnianiu wniosków PROW), sprzedażową oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany przez wysokiej klasy specjalistów. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez partnerskie firmy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy, aby jak najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych wymagań naszych Klientów.
 
Dysponujemy własnym serwisem, który zapewnia niezawodną pracę wszystkich maszyn zakupionych w naszej firmie. Usługi serwisowe świadczymy na miejscu, jak również u Klienta. Gwarantujemy szybki czas reakcji w przypadku wystąpienia awarii, co ma szczególne znaczenie podczas prac polowych.
 
Rok 2015 rozpoczęliśmy od przenosin do nowego salonu firmowego, mieszczącego się w Głuchowie przy ul. Sportowej 3, do którego serdecznie Państwa zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.