Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne


Maszyny leśne FARMA

 

FARMA

 

Firma Fors MW została założona w Estonii w 1992 roku i należy dziś do czołówki europejskich producentów maszyn dla przedsiębiorstw leśnych, rolniczych i podwykonawczych. Fors MW jest właścicielem marek FARMA, BIGAB i NIAB. Przyczepy leśne Farma należą do najbardziej wytrzymałych w ciężkich warunkach leśnych, a jednocześnie bardzo zwrotnych oraz oferują korzystną cenę zakupu.

 

 

  czytaj dalej

 


Maszyny leśne KRPAN

 

KRPAN

 

Firma KRPAN ma już ponad 40-letnią tradycję w produkcji wciągarek leśnych. Nic więc dziwnego, że jest największym producentem tego typu sprzętu na świecie. Niemniej wciągarki nie są jedynym asortymentem, który jest oferowany przez firmę KRPAN, do dyzpozycji są również hydrauliczne łuparki do pni, skrzynie ladunkowe, piły tarczowe z taśmami, urządzenia do łączenia w wiązki, kleszcze do drewna i z nowości przyczepy leśne oraz piłołuparki.

 

 

  czytaj dalej

 


Maszyny leśne PRONAR

 

PRONAR

 

Pronar to przedsiębiorstwo założone przed niemal 30 laty w niewielkiej podlaskiej miejscowości Narew. Specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych i ciągników, niemniej w swojej ofercie ma też maszyny do lasu.

 

 

  czytaj dalej

 


Maszyny leśne UNIFOREST

 

UNIFOREST

 

UNIFOREST

 

 

 

  czytaj dalej