Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Serwisant/mechanik ciągników i maszyn rolniczych

Opis stanowiska:
- Naprawa, serwis, modernizacja oraz przeglądy ciągników i maszyn rolniczych,
- Diagnozowanie usterek,
- Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji,
- Prace konserwacyjne.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne, mile widziane elektroniczne,
- Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki,
- Mile widziana umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych,
- Dyspozycyjność,
- Samodzielność,
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Interesujące warunki pracy,
- Bardzo dobrą atmosferę pracy,
- Pakiet szkoleń podnoszących umiejętności.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."