Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Ładowarki kołowe JCB AGRI

Kompaktowe ładowarki JCB z napędem hydrostatycznym są proste w użytkowaniu i obsłudze technicznej oraz mogą pracować w miejscach o ograniczonej przestrzeni
4 modele ładowarek kołowych JCB AGRI "S" oferują wyśmienity wskaźnik mocy do masy w celu szybkiego operowania chwytakiem do obornika
2 modele ładowarek JCB AGRI z 4-biegową skrzynią zapewnia wysoką wydajność transportową w składach zbóż i nawozów
KONSTRUKCJA PRZEGUBOWA – MODEL JCB TM
Cztery ładowarki teleskopowe JCB z przegubowym skrętem zapewniają manewrowość i precyzję ładowania; dodatkową ich zaletą jest wysokość podnoszenia wynikająca z teleskopowego wysięgnika
Ładowarki kołowe JCB Farm Master Agri dysponują mocą, parametrami i funkcjami zapewniającymi im optymalne osiągi dla większości zastosowań w gospodarstwach rolnych.
Kompaktowe modele ładowarek kołowych JCB 403, JCB 406 i JCB 409 Agri, są bardzo szybkie oraz umożliwiają manewrowanie w gospodarstwie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz zabudowań gospodarczych, zapewniając nieprawdopodobną uniwersalność zastosowań do prac załadunkowych.
Cztery modele ładowarek JCB Agri "S" zaprojektowane specjalnie dla prac ładowarkowych i transportowych na zboczach lub miękkim czy śliskim podłożu. Ładowarki te wyposażone są w mocne silniki o mocy 130-230 KM (97-171 kW), co zapewnia im doskonały moment i wydajność pracy.
Ładowarki kołowe JCB 427 Agri i JCB 437 Agri w odróżnieniu od maszyn serii JCB Agri "S" wyposażono w 6-biegową skrzynię, gdzie zmaksymalizowano wskaźnik mocy do wagi. Ładowarki te wyposażone są w 4-biegową skrzynię i są przeznaczone dla zastosowań wymagających wysokich ładowności w składach ziarna i nawozów.
Ładowarka kołowa z teleskopowym wysięgnikiem o skręcie przegubowym JCB TM220 Agri dzięki kompaktowym rozmiarom i zwiększonej wysokości podnoszenia przez teleskopowy wysięgnik, jest nieprawdopodobnie uniwersalna. Możliwości te, w połączeniu z wbudowaną funkcją przesuwu bocznego osprzętu, zapewniają łatwe i precyzyjne ustawianie ładunku.
Tymczasem ładowarki JCB TM320 Agri oraz JCB TM320S Agri mogą wykonywać lekkie prace spycharkowe i załadunkowe, niezależnie czy wykonują to na poziomie ziemi, czy na wysokości. Oba modele ładowarek wyposażone są w układ hydrauliczny Variflo działający na zasadzie wytwarzania przepływu zgodnie z zapotrzebowaniem. Zapewnia on maksymalny przepływ 140 litrów/min. Proporcjonalne sterowanie dodatkowym obwodem hydraulicznym zapewnia precyzję sterowanie osprzętem takim jak chwytak do obornika. W ładowarkach tych zainstalowaliśmy również 4-cylindrowy silnik z turbodoładowaniem i wtryskiem common rail typu JCB Dieselmax o mocy 130/145 KM (97/108 kW) i maksymalnym momencie obrotowym sięgającym 550 Nm.

 

Ładowarki kołowe JCB

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 403

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 403

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 407

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 407

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 409

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 409

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 413

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 413

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 418S

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 418S

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 435S

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 435S

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarka kołowa JCB WLS 457

 

 

 

 

Ładowarka kołowa JCB WLS 457

 

 

 

czytaj dalej