Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

MASZYNY JCB FASTRAC ZASTOSOWANIE
JCB Fastrac to ogromny krok naprzód jeśli chodzi o produktywność w wielu sektorach gospodarki. Jest nowoczesnym uniwersalnym ciągnikiem-pojazdem wielozadaniowym, który może zastąpić różne pojazdy, przeznaczonym do pracy w rolnictwie, transporcie, leśnictwie, budownictwie w pracach komunalnych i usługowych oraz wielu innych.
JCB Fastrac posiada wiele sprawdzonych zastosowań, które wyróżniają go z pośród konkurentów tj. niezawodny doskonały system pełnej amortyzacji zawieszenia, niezawodne silniki o dużej mocy, układy przeniesienia napędu zapewniające optymalną prędkość jazdy do każdych zastosowań, optymalne zużycie paliwa we wszystkich zastosowaniach oraz wysokie prędkości przemieszczania, zaawansowany system hydrauliczny, wszechstronne kabiny i potężne niezawodne hamulce tarczowe dające skuteczność hamowania podczas poruszania się z większa prędkością z ładunkiem, uniwersalność zastosowania przez cały rok co czyni ciągnik JCB Fastrac wyjątkową maszyną z jednoczesnym zachowaniem wysokiej wydajności i bezpieczeństwa.
W rolnictwie sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne zawieszenia oraz napędu pozwalają na szerokie zastosowanie JCB Fastrac np. wszelkie prace polowe z ciężkim sprzętem uprawowym, wszelkie prace transportowe tj. rozrzutniki, beczki, różnego rodzaju przyczepy, naczepy niskopodwoziowe do przewozu maszyn i pojazdów a także płodów i środków rolniczych. JCB Fastrac jak każdy nowoczesny ciągnik rolniczy i wielozadaniowy współpracuje z układem GPS TRIMBLE, który wspomaga sterowanie maszyną i jest niezwykle dokładny podczas pracy w polu przy przejazdach liniowych. Używanie GPSa skutecznie pomaga oszczędzać nawet duże ilości pieniędzy
W budownictwie, sektorze komunalnym i usługowym sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne zawieszenia oraz napędu pozwalają na szerokie zastosowanie JCB Fastrac np. w transporcie przyczep i maszyn, stabilizacji gruntu, oczyszczaniu powierzchni dróg i poboczy, odśnieżaniu dróg, koszeniu placów i poboczy, doprowadzaniu terenów po budowie do kultury użytkowej czy w energetyce. Oszczędności płynące z zastosowania tego ciągnika szybko znajdują odzwierciedlenie w budżecie.
W transporcie rolnym, budowlanym i przemysłowym w porównanu JCB Fastrac do ciężarówki lub wozidła ujawniają się pierwsze walory tj. nieograniczony czas pracy i wszechstronność zastosowań do pracy i transportu po drogach i w terenie zastępując kilka pojazdów oraz oszczędności płynące z tytułu użytkowania tej maszyny w zakresie rejestracji i ubezpieczenia, kosztów utrzymania, ekonomii pracy, wydajności i zastosowania. Możliwość poruszania się po drogach z dużą prędkością oraz w trudnym terenie, czynią JCB Fastrac znacznie wydajniejszą i tańszą maszyną.
W pracach komunalnych i usługowych JCB Fastrac podobnie jak Unimog ma możliwość wykonywania wielu funkcji dzięki możliwości montażu różnego rodzaju osprzętu do zimowego i letniego utrzymania dróg i terenów zielonych, poboczy i placów, wysięgników dźwigowych i rozładunkowych podnośników i wielu innych.
Na lotniskach dla niezakłóconego przebiegu lotów podstawowe znaczenie mają bezpieczne pasy startowe, bezpieczne nawet przy najgorszej pogodzie. Zadania takie skutecznie realizuje fastrac na całej kuli ziemskiej, przez okrągły rok. Od czyszczenia znaków, urządzeń sygnalizacyjnych, świateł pasa startowego po zamiatanie chodników i płyt postojowych. Od koszenia trawy między pasami startowymi po zimowe utrzymanie przy użyciu pługa śnieżnego, frezu śnieżnego, posypywarek i polewaczek przeciw gołoledzi. JCB Fastrac pomaga jednak nie tylko w sprawnym przebiegu startów i lądowań. Przydaje się również w sytuacjach awaryjnych – jako niezawodny wóz gaśniczy, wyposażony w zbiornik wody lub środka pianotwórczego oraz w pompy wysokociśnieniowe oraz jako ciągnik do holowania samolotów.
Powoli zwiększa się świadomość, iż JCB Fastrac to pojazd wielozadaniowy który może zastąpić różne pojazdy przez co może być wykorzystany w wielu gałęziach gospodarki podnosząc jej wydajność i efektywność.

 

Ciągniki JCB Fastrac:


Ciągniki JCB Fastrac Seria 3000

 

 

 

 

Ciągniki JCB Fastrac Seria 3000

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ciągniki JCB Fastrac Seria 4000

 

 

 

 

Ciągniki JCB Fastrac Seria 4000

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ciągniki JCB Fastrac Seria 8000

 

 

 

 

Ciągniki JCB Fastrac Seria 8000

 

 

 

czytaj dalej