Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Maszyny rolnicze JCB - wysoka wydajność

Od czasu, kiedy w 1945 roku Joseph Cyril Bamford zbudował przyczepę rolniczą, JCB wciąż pracuje ciężko nad rozwojem szerokiej oferty maszyn rolniczych, które zapewniają wyższe parametry pracy dla zapewnienia większej zyskowności. Można powiedzieć, iż JCB jest specjalistą od wydajności w rolnictwie. To dlatego, kiedy rozważać będziesz inwestycję w zakup maszyn, żadne inne nie mogą się równać z maszynami rolniczymi JCB, będącymi swojego rodzaju dziełem sztuki inżynierskiej.
Rodzina maszyn rolniczych JCB potwierdza zobowiązanie do ciągłego wdrażania innowacji. W 1977 rozpoczęto budowę specjalistycznych modeli ładowarek Loadall. Dziś JCB jest firmą numer 1 na świecie jeśli chodzi o ładowarki teleskopowe, ustanawiając standardy dla innych. Najnowsza rodzina maszyn wyposażona jest w silniki JCB Dieselmax, które oferują nowy poziom doskonałości.
W 1983 roku zaprezentowano rolniczą ładowarkę kołową. Nie była to jednak maszyna budowlana ze zmienioną tylko nazwą, ale specjalnie skonstruowana maszyna dla najbardziej wymagających prac rolniczych z dużą wydajnością. Dziś rodzina maszyn jest większa niż była kiedykolwiek i zapewnia idealne rozwiązania dla potrzeb występujących w rolnictwie.
W 1991 roku JCB pokazało rewolucyjne rozwiązanie traktora. Maszyna JCB Fastrac stała się pierwszą na świecie rodziną traktorów z amortyzowanym zawieszeniem, zdolnych osiągać prędkości jazdy po drogach 80 km/h. Wszystko w tych maszynach zostało zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności pracy. Dzięki temu stworzono naprawdę uniwersalną maszynę, którą można używać przez cały rok.
Mini ładowarki JCB wprowadzone w 1993 roku były kolejnymi pierwszymi na świecie maszynami oferującymi bezpieczeństwo i wygodę wynikającą z bocznego wsiadania do kabiny. Wszystko to było zanim w 1995 roku wprowadzono kompaktowe rolnicze maszyny Loadall mogące pracować w ograniczonych przestrzeniach i maszyny Teletruk wprowadzone w 1997 roku będące rewolucyjnym rozwiązaniem pozwalającym na oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Maszyny rolnicze JCB

 


Ciągniki JCB Fastrac

 

 

 

 

Ciągniki JCB Fastrac

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarki teleskopowe JCB AGRI

 

 

 

 

Ładowarki teleskopowe JCB AGRI

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Ładowarki kołowe JCB AGRI

 

 

 

 

Ładowarki kołowe JCB AGRI

 

 

 

czytaj dalej