Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

W Grégoire-Besson ochrona ziemi jest podstawową wartością. Przekłada się to na uwzględnienie realiów agronomicznych, ekonomicznych i naturalnych. W ten sposób, praca na glebie, która umożliwi ludziom produkować dla innych ludzi towarzyszy dewizie: "Pamiętajmy o tym, że natura daje nam o więcej niż kiedykolwiek będziemy w stanie jej zwrócić". Mając zawsze na względzie tę ideę, Grégoire-Besson może iść z Wami naprzód, jako specjalista od maszyn uprawowych i konstruktor maszyn najwyższej jakości.

Historia Grégoire-Besson zaczęła się ponad 200 lat temu, w związku z czym, biorąc pod uwagę doświadczenie firmy, jest ona w stanie odpowiedzieć na indywidualne potrzeby każdego gospodarstwa.

Grégoire-Besson nieustannie pracuje nad udoskonaleniem maszyn mając na uwadze to co dla rolników jest najważniejsze, czyli rozwój technologiczny powiązany z prostymi i skutecznymi rozwiązaniami oraz agronomią, pozwalającą na dostosowanie się do rodzaju gleby, uprawy i warunków naturalnych. Centrum doświadczalne, laboratorium i badania są tam gdzie wykorzystywane są maszyny rolnicze Grégoire-Besson, czyli na polu. Dzięki temu Grégoire-Besson znajduje najwłaściwsze i najdoskonalsze rozwiązania. Na chwilę obecną Grégoire-Besson posiada ponad 80 innowacyjnych opatentowanych rozwiązań.

Wysokie wymagania - to wyrażenie najlepiej opisuje Grégoire-Besson, zarówno w fazie projektowania (testy, próby, symulacje, prototypy), jak i w fazie realizacji (wybór wysokiej jakości stali, systemy hydrauliczne inspirowane najlepszą technologią przemyslową, ciągła kontrola jakości w trakcie procesu produkcji). Rezultatem tego jest silna konstrukcja i solidność maszyn Grégoire-Besson oraz ich niezawodność i długowieczność.

 

Maszyny rolnicze produkowane przez firmę Grégoire-Besson

 


Pługi Grégoire-Besson

 

 

 

 

Pługi Grégoire-Besson

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Brony Grégoire-Besson

 

 

 

 

Brony Grégoire-Besson

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Narzędzia z zębami Grégoire-Besson

 

 

 

 

Narzędzia z zębami Grégoire-Besson

 

 

 

czytaj dalej