Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Opryskiwacze ciągnione Berthoud

 


Berthoud TrackerBerthoud Tracker

 

Płynność linii, zaokrąglony kształt, wydajne wyposażenie; takie są kluczowe słowa przyczepianego opryskiwacza Tracker. Zbudowany na doświadczeniu Berthoud: - amortyzacja osi ACTIFLEX - stabilność belek polowych AXIALE - pompy Berthoud (z napędem pompy od koła jezdnego DPA) - Tracker powstał w wyniku połączenia aspektu praktycznego i ekonomicznego

 

 

 

czytaj dalej

 

 


Berthoud TenorBerthoud Tenor

 

Tenor to nowoczesny, przyczepiany opryskiwacz polowy, zbudowany, aby sprostać przyszłym wymaganiom. Prostota i bezpieczeństwo obsługi, zwiększenie wydajności, ergonomia i jednocześnie ochrona środowiska - nic nie zostało pominięte podczas konstruowania tej maszyny. Nowe linie, zaokrąglone kształty, wydajne podzespoły, bogate wyposażenie seryjne i opcjonalne - wszystko po to aby zapewnić nieporównywalną łatwość i komfort obsługi. Maszyna spełnia najbardziej surowe wymagania licznych norm i przepisów w wielu krajach.

 

 

czytaj dalej