Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Brony talerzowe Agro-Factory

 


Brony talerzowe VBrony talerzowe V

 

Brony talerzowe V przeznaczone są do przedsiewnej uprawy gleb zwięzłych i zaoranych przed zimą. Brony talerzowe stosowane są również do rozrywania i kruszenia zadornionych skib po orce, na łąkach i innych użytkach zielonych, jak również do wykonywania podorywki ściernisk bezpośrednio po ścince roślin. W bronach talerzowych dwuwalcowych w układzie V, znajdują się brony o szerokości od 1,8 do 2,7m.

 czytaj dalej

 


Brony talerzowe XBrony talerzowe X

 

Brony talerzowe X przeznaczone są do przedsiewnej uprawy gleb zwięzłych i zaoranych przed zimą. Brony talerzowe stosowane są również do rozrywania i kruszenia zadornionych skib po orce, na łąkach i innych użytkach zielonych, jak również do wykonywania podorywki ściernisk bezpośrednio po ścince roślin. W bronach talerzowych czterowalcowych w układzie X znajdują się brony o szerokości od 2,7 do 3,4m.

czytaj dalej