Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Strona główna

Kabina Valtra Skyview

Najnowsza kabina SkyView z dachem panoramicznym w ciągnikach VALTRA Serii N i VALTRA Serii T jest idealną propozycją do zastosowania w leśnictwie, a także do wielu innych prac wymagających jak największej widoczności. Dodatkowo w kabinie SkyView zastosowano, dla większego bezpieczeństwa, szyby z poliwęglanu oraz wycieraczkę, która jest zamontowana na tylnym oknie dachowym. Kolejnym elementem zwiększającym bezpieczeństwo jest metalowa konstrukcja rurowa, która chroni krawędzie dachu przed gałęziami i może służyć do zamontowania dodatkowego wyposażenia, np. oświetlenia roboczego. Kabiny leśne SkyView w ciągnikach Valtra bardzo często są zestawiane z układem do jazdy tyłem TwinTrac, z którym to tworzą idealne połączenie do prac leśnych.

 

 

 

Valtra oferuje kabinę, która zadowoli każdego użytkownika we wszelkiego rodzaju pracach, w tym kabinę z pięcioma słupkami (pojedyńcze drzwi, tylko po stronie lewej) oraz kabinę z sześcioma słupkami (drzwi zarówno po stronie lewej jak i prawej). Okno dachowe z przodu kabiny to z kolei bardzo popularna opcja do pracy z ładowaczem czołowym w obydwu typach kabiny. Kabiny w ciągnikach Valtra mają teraz prawie 7 m2 powierzchni przeszklonej, co zapewnia optymalną widoczność we wszystkich kierunkach i niezrównany komfort operatora.

1. Najnowsza kabina Valtra SkyView z dachem panoramicznym
2. Podgrzewane szyby przednia i tylna, a także lusterka
3. Szyba poliwęglanowa z wycieraczką, znacznie bardziej odporna na wstrząsy i uderzenia
4. Układ jazdy tyłem TwinTrac
5. Metalowa konstrukcja rurowa, która chroni dach przed gałęziami i służy do zamontowania dodatkowych świateł roboczych

 

Kabina Valtra Skyview