Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszyny demonstracyjne Valtra

Wynajem Valtra

Maszyny leśne

Strona główna

Nowa Valtra Serii N - Valtra N4

MAŁY Z ZEWNĄTRZ, WIELKI W ŚRODKU.

Ciągniki Valtra nowej serii N oferują niezrównaną wszechstronność. Nadają się doskonale do wszelkiego rodzaju prac w gospodarstwach rolnych, mleczarskich, do zadań komunalnych i do prac usługowych. Wystarczy, że wybierzesz idealną dla siebie kombinację mocy, przekładni, hydrauliki i opcjonalnego wyposażenia. AGCO Finance oferuje najlepsze finansowanie fabryczne dostosowane do Twoich potrzeb.
Ciągnik Valtra Serii N oferuje najwyższą moc i największą wydajność silnika wśród dostępnych na rynku ciągników z silnikiem czterocylindrowym. Silniki o pojemności 4,4 lub 4,9 litra zapewniają od 115 aż do 185 KM oraz do 730 Nm momentu obrotowego. Oczywiście sercem każdego ciągnika Valtra jest silnik AGCO Power.
Ciągniki Valtra nowej serii N oferują więcej możliwości wyboru niż jakiekolwiek inne. Tylko ciągnik Valtra dostosujesz precyzyjnie do swoich potrzeb. Valtra oferuje sześć poziomów mocy oraz pięć kombinacji przekładni i hydrauliki: HiTech, HiTech ze sprzęgłem HiTrol, Active, Versu i Direct. Modele HiTech i Active mogą być wyposażone w standardowy interfejs użytkownika lub w praktyczny i wygodny podłokietnik Valtra ARM.

NIE MA ZBYT DUŻYCH WYZWAŃ. NIE MA ZBYT ŁATWYCH ZADAŃ. NOWA VALTRA N4.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa Valtra Serii N - Valtra N4

Nowa Valtra Serii N - Valtra N4

Nowa Valtra Serii N - Valtra N4

Nowa Valtra Serii N - Valtra N4